Działania Marketingowe


Po wizycie doradcy oraz otrzymaniu zdjęc od fotografa, Twój Opiekun przygotowuje ofertę nieruchomości. Ofertę zawierająca: staranny opis, ładne zdjęcia, rzut pomieszczeń, dostaniesz jeszcze przed publikacją do autoryzacji. Po zaakceptowaniu oferty, przystąpimy do aktywnego poszukiwania klienta. Przede wszystkim powiadomimy o niej wszystkich naszych klientów, jeśli tylko spełnia parametry. Oferta będzie dostępna na czołowych portalach lokalnych i ogólnopolskich z branży nieruchomości.

Gwarantujemy wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, jak również wyróżnienia. Nie mamy infolinii, dlatego też zainteresowany klient bezpośrednio skontaktuje się z opiekunem oferty- który będzie mógł odpowiedzieć na wszystkie pytania i sprawnie umówić się na prezentację. Na życzenie klienta, przygotujemy dni otwarte nieruchomości, jak również będziemy zbierać propozycje cenowe. Będziemy aktywnie uczestniczyć w procesie negocjacji, abyś uzyskał jak najlepszą cenę transakcyjną.

Na koniec zamówimy i odbierzemy za Ciebie stosowne dokumenty, złożymy je u Notariusza, a po wszystkim będziemy na wydaniu.