O firmie

Dom Hunter - to lokalne biuro nieruchomości stworzone przez doświadczonych pośredników i pasjonatów, którzy kochają swoją pracę, którzy zrealizowali setki transakcji i byli częścią sukcesu czołowych agencji w Polsce. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, świetna znajomość lokalnego rynku i wyrobione kontakty handlowe.

Zajmujemy się sprzedażą /wynajmem mieszkań oraz domów na terenie Trójmiasta i najbliższych okolic. Świetnie sprawdzamy się również na Rynku Komercji, dedykowani doradcy potrafią znaleźć odpowiednie biuro, lokal, pensjonat czy magazyn.

Nasze atuty

Świetna znajomość lokalnego rynku: większość naszych doradców pracuje w zawodzie od wielu wielu lat, doskonale znamy zarówno teren, poszczególne budynki, rozkłady mieszkań oraz historię dzielnic, na bieżąco widzimy zmieniające się trendy, wiemy od naszych klientów co dana lokalizacja oferuje i jakie są jej atuty, a jakie wady- dzięki temu możemy naprawdę dobrze ci doradzić w optymalnym wyborze.

Indywidualne podejście do każdego klienta: nie jesteśmy korporacją, jesteśmy elastyczni i możesz być pewny, że zostaniesz potraktowany indywidualnie, dostosujemy się do twoich potrzeb i oczekiwań. Poświęcimy ci tyle czasu ile będziesz potrzebował. Naszych klientów przede wszystkim słuchamy.

 

Bezpieczeństwo transakcji: Każda transakcja jest objęta ochroną ubezpieczoniową w firmie PZU SA. Jednak to co gwarantuje największe bezpieczeństwo, to doświadczeni pracownicy, którzy wiedzą jak ważna jest dokładna weryfikacja dokumentów. Posiadamy wykupioną polisę OC w PZU, w związku z tym każda transakcja jest ubezpieczona, a ty możesz spać spokojnie.

Wspólpraca z innymi agencjami: poprzez długoletnią obecność na rynku naszych doradców, mamy wyrobione kontakty zawodowe, dzięki temu bez przeszkód zaprezentujemy Ci każdą nieruchomość, która jest obecnie na rynku.

Elastyczne godziny pracy: Nasi doradcy dostosują swoje godziny pracy do twoich oczekiwań. Pracujemy również poza godzinami otwarcia biura.

Korzystne zniżki: Z nami możesz skorzystać z wielu zniżek przydatnych w procesie sprzedaży/ kupna nieruchomości: kancelarie notarialne, porady prawne, usługi remontowe.