Jeśli jeszcze nie jesteś pewien czy nam zaufać, przeczytaj niezależne opinie klientów o naszej pracy.

 

Jestem na TAK

Najlepsze biuro nieruchomości na ziemi. Pełen profesjonalizm. Trafiłam na genialną pośredniczkę. Pani Ania zajęła sie sprzedażą mojej nieruchomości, poszło jej to błyskawicznie. Minęły zaledwie 3 tygodnie a ja jestem w trakcie poszukiwania nowego mieszkania. Zaangażowanie 100%, stały kontakt. Pani Ania to osoba godna polecenia, oby więcej takich pośredników. Jeżeli szukasz osoby kompetentnej, kochającej swoją prace i wierzącej w to co robi to bardzo serdecznie polecam Panią Anie. Nie zwlekaj tylko dzwoń do Dom Hunter ;)

Dagmara Szymańska

Polecam

Profesjonalne podejście, trafne wybory zgodne z potrzebami klienta.

Piotr B.

Krzysztof Kasperski

Profesjonalna obsługa, wszystko zgodnie z ustaleniami, w terminie. W ostatnich latach przeprowadzałem kilka zakupów przez biura nieruchomości w różnych miastach i w tym przypadku było wszystko na medal. Zależało mi na szybkiej i sprawnej obsłudze Dlatego wystawiłem ocenę bardzo dobrą .Zasługują na taką ocenę

Jarosław B. - opinia

Jestem bardzo zadowolony z pośrednictwa biura Dom Hunter. Szczególne podziękowania za zaangażowanie, skuteczność i miłą obsługę w przeprowadzeniu transakcji. Pani Pośrednik szybko znalazła mi mieszkanie do zakupu a następnie najemcę. Moje wymagania co do zakupu oraz ceny wynajmu zostały spełnione w stu procentach. Jednocześnie otrzymałem profesjonalnie napisaną umowę najmu i udzielono mi odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące zakupu i wynajmu.

Karolina i Michał

Polecamy Panią Martę Grzebińską

Szczerze możemy polecić współpracę z Panią Marta. Przede wszystkim za super kontakt z klientem, niezawodną dyspozycyjność, rzetelność i pomoc merytoryczną przy kupnie mieszkania :) Pełen profesjonalizm :)

Aga S.

Aga S. - opinia

Pani Sylwia to bardzo profesjonalna osoba. Zaangażowana, pilnujący terminów i przypominająca o wszystkich ważnych spotkaniach związanych ze sprzedażą naszych nieruchomości.

Ania

 zdecydowanie polecam

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i bogata oferta. Pomoc merytoryczna na każdym etapie realizacji inwestycji. Zdecydowanie polecam.

Artur

kupno mieszkania

Kupno mieszkania za pośrednictwem Dom Hunter bez żadnych zastrzeżeń, sprawnie szybko terminowo. POLECAMY.

Irena J.

Profesjonalna obsługa

Jestem bardzo zadowolona z pośrednictwa biura Dom Hunter. Szybko znaleźli nam kupca na mieszkanie, służyli profesjonalnym doradztwem i pomocą w każdej sprawie. Szczególne podziękowania dla p. Izy Belickiej za opiekę i pomoc w przeprowadzeniu transakcji.

Andrzej

polecam

Polecam w 100%, wszystko fachowo załatwione, szybka sprzedaż mieszkania, bardzo miły kontakt.

A.Kamińska

 

Rzetelność i Pasja.

Wysoki poziom profesjonalizmu Pani Sylwii Wróblewskiej, a tym samym bardzo ludzkie podejście do spraw miały wielki wpływ na charakter naszej współpracy; od początku odznaczał się tak ważnym dla mnie poczuciem zaufania. Sprzedaż i kupno mieszkania przeprowadzone były bardzo szybko i bezproblemowo. Prezentacja tak bogatej różnorodnosci rynku była niezwykle pomocna w dokonaniu przemyślanej decyzji i wyborze najbardziej odpowiedniej dla nas opcji. Bardzo cenie sobie wielkie zaangażowanie Pani Sylwii i stały z nami kontakt, co oznaczało ze pozytywne i szybkie rozwiązanie było istotnym elementem naszej współpracy. Szczerze polecam firmę Dom Hunter, a w szczególności Panią Sylwię Wróblewską.

Dom Hunter p.Marta

Korzystałam z usług agencji nieruchomości Dom Hunter- moim agentem była p.Marta, bardzo kompetentna i fachowa osoba, przy czym niezwykle zaangażowana i pomocna - sprzedaż mieszkania dokonana była szybko i bezproblemowo. Pani Marta bardzo ładnie przygotowała ofertę sprzedaży mieszkania, służyła radą na każdym etapie transakcji. Jeśli ktoś będzie potrzebował skorzystać z pośrednictwa, to polecam współpracę z Dom Hunter szczególnie polecam Panią MARTĘ.

POLECAM BIURO DOM HUNTER! Agnieszka

Rewelacyjne biuro, rewelacyjni ludzie, a PANI SYLWIA NAJLEPSZA- dzięki niej szybko sprzedałam swoje 48 metrów i zamieszkam w przepięknym miejscu ,które znalazła właśnie PANI SYLWIA. Profesjonalnie, szybko,opieka od początku do samego końca czyli tak jak być powinno. Pozdrawiam i zachęcam wszystkich!!!!